Корзина
1791 отзыв
Книга "Переклад англомовних текстів у сфері медичної допомоги. Ч. І." Черноватий Л. М., Ребрій О. В.

Книга "Переклад англомовних текстів у сфері медичної допомоги. Ч. І." Черноватий Л. М., Ребрій О. В.

 • В наличии

230 грн.

+380 67 982 63 72
Киевстар
 • +380 50 470 04 18
  Vodafon
 • +380 93 170 56 67
  Life
 • График работы
 • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Книга "Переклад англомовних текстів у сфері медичної допомоги. Ч. І." Черноватий Л. М., Ребрій О. В.Книга "Переклад англомовних текстів у сфері медичної допомоги. Ч. І." Черноватий Л. М., Ребрій О. В.
230 грн.
В наличии
Купить
+380 67 982 63 72
Киевстар
 • +380 50 470 04 18
  Vodafon
 • +380 93 170 56 67
  Life
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Книга "Переклад англомовних текстів у сфері медичної допомоги. Ч. І. Асептики і антисептики, перев’язування і перев’язувальні матеріали, рани та переломи" Черноватий Л. М., Ребрій О. В. за ред.

Посібник побудований на автентичному матеріалі і охоплює три сфери, які за змістом відносяться до одних із найголовніших у галузі надання медичної допомоги (асептики і антисептики, перев’язування і перев’язувальні матеріали, рани та переломи), забезпечуючи засвоєння фонових знань та знайомство з найбільш вживаною термінологією. Система різноманітних вправ, побудована за циклічним принципом, наявність двомовних тематичних словників у кожному уроці, абеткового словника наприкінці посібника та “Книги для викладача” з ключами до переважної більшості вправ створюють сприятливі умови для ефективного засвоєння змісту посібника в класі і надійного самоконтролю під час роботи вдома.

Для студентів філологічних та перекладацьких відділень (факультетів) вищих навчальних закладів, студентів університетів, що спеціалізуються у галузі медицини, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички та вміння перекладу медичної літератури, а також для перекладачів.

Затверджено рішенням вченої ради факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна як навчальний посібник для студентів вищих закладів освіти (протокол № 9 від 26 вересня 2018 р.)

Мягкий переплет. Украинский язык.

Отправка в любой город Украины. Доставка Новой почтой,
Оплата на карту Приват банка или наложенным платежом.


 

Основные
Производитель  Нова книга
Страна производительУкраина
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаМягкий
Количество страниц280.0
Год издания2019
СостояниеНовое
 • Цена: 230 грн.