Продавец Книжный интернет-магазин "BestBook" развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2281 отзыв
Книга "Курс лекцій з методики викладання французької мови як іноземної" Лепетюха А. В.

Книга "Курс лекцій з методики викладання французької мови як іноземної" Лепетюха А. В.

 • Нет в наличии

170 грн.

+380 67 982 63 72
Киевстар
 • +380 50 470 04 18
  Vodafon
 • +380 93 170 56 67
  Life
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Книга "Курс лекцій з методики викладання французької мови як іноземної" Лепетюха А. В.Книга "Курс лекцій з методики викладання французької мови як іноземної" Лепетюха А. В.
170 грн.
Нет в наличии
+380 67 982 63 72
Киевстар
 • +380 50 470 04 18
  Vodafon
 • +380 93 170 56 67
  Life
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Книга "Курс лекцій з методики викладання французької мови як іноземної"

 Лепетюха А. В.

Навчальний посібник призначений для забезпечення дисципліни «Методика викладання іноземної мови», передбаченої навчальним планом за спеціальністю «Французька мова». Зміст підручника повністю враховує тематику, закладену до робочих програм дисциплін «Методика викладання іноземної мови у середній школі» та «Методика викладання іноземної мови у вищій школі». Ефективному забезпеченню лекцій та семінарів сприяють змістовні питання, ілюстрації, вправи, ігри, таблиці, завдання для самостійної роботи та самооцінювання, групові проекти, виконання яких покликане забезпечити мимовільне засвоєння теоретичного матеріалу й перенесення відповідних знань у практичну площину.

Для студентів вищих навчальних закладів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю «Французька мова»; викладачів, які читають курс «Методика викладання іноземної мови у середній школі» та «Методика викладання іноземної мови у вищій школі»; аспірантів та здобувачів, які планують дослідження у галузі методики викладання іноземних мов, а також усіх, хто цікавиться сучасними проблемами та тенденціями формування фахової компетентності майбутнього викладача.

Друкується за рішеннями вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди як навчальний посібник для студентів вищих закладів освіти освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» за спеціальністю «французька мова» (протокол № 7 від 04.12.15 р.)

Мягкий переплет. Украинский язык.

Отправка в любой город Украины. Доставка Новой почтой,
Оплата на карту Приват банка или наложенным платежом.


 

Основные
Производитель  Нова книга
Страна производительУкраина
Язык изданияУкраинский
Количество страниц200
Год издания2019
СостояниеНовое
 • Цена: 170 грн.