
Книга "Будда, його життя та вчення" Ріхард Пішель
- Готово до відправки
249 ₴
- +380 (93) 170-56-67Life
"Будда, його життя та вчення"
Ріхард Пішель
Жанр: Релігія
📙"Будда, його життя та вчення"
Інтерес до східної філософії та вірування не випадковий, адже люди все частіше звертаються до досвіду попередніх поколінь, мудрості Великих Учителів. Серед них одне з провідних місць уже багато століть поспіль займає Будда.
Книга всесвітньо відомого французького вченого і талановитого письменника Ріхарда Пішеля присвячена Будді, засновнику світової релігії та вельми поширеної філософської системи. Читачеві буде цікаво ознайомитися з цим філософським вченням, а також відслідкувати, який культурний вплив мав буддизм на людство.
релігіяБудда (санскр. बुद्ध, трансліт. buddha, дос. «пробуджений») — людина, що досягла, згідно з буддійським міркуванням, пробудження (бодгі) і вийшла з кола страждань (сансара).
Книга в твердій обкладинці, чіткий друк. Формат А5. Книга відмінно підійде на подарунок або доповнить Вашу бібліотеку!
зручна оплата
Сплатити за своє замовлення можна різними способами:
1. Розрахуватись на рахунок "Приватбанка", оформивши замовлення по повній передоплаті.
2. Оформити накладний платіж і розрахуватись при отриманні! Вартість послуги «Післяплата» на Новій пошті становить 2% від вартості товару та додатково 20 грн + вартість самої доставки.
швидка доставка
Ми відправляємо замовлення в день оформлення, окрім неділі "Новою поштою" та "Укрпоштою" 2 рази на тиждень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арій |
| Країна виробник | Україна |
| ISBN | 978-966-498-860-2 |
| Вид палітурки | Твердий |
| Рік видання | 2024 |
| Кількість сторінок | 224 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Буддизм |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Мова видання | Українська |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
| Основні | |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 249 ₴
висока якість